Роботи з ліквідації занамулення свердловини у Тилявці

Дата: 02.07.2020 16:02

На доручення міського голови Володимира Плетюка у с. Тилявка КП «Шумськкомунсервіс» продовжує здійснювати роботи щодо забезпечення населення якісною водою. Сьогодні виконано значний обсяг робіт щодо ліквідації занамулення свердловини. Зокрема, очищено свердловину колодязя, здійснено заливку бетоном, зроблено вищу підмурівку. Переварили вище кран біля башти, з якого вода надається населенню. Великий обсяг роботи організувала в.о. старости Шаталаєва Лариса, також долучилися небайдужі жителі села, які надали значну фізичну допомогу. Висловлюємо свої вибачення за незручності, проте сьогодні буде відновлене водопостачання.