З Днем Конституції, Україно!

Дата: 28.06.2020 07:45

У 1996 році Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності України. Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте громадянське суспільство.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави та громади. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк