З професійним святом Вас, працівники медичної галузі!

Дата: 20.06.2020 20:15

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Шумської громади та району! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. У період, коли реформа медичної галузі не отримала логічного завершення, бажаю не втратити оптимізму, віри у свою справу, впевнено йти назустріч змінам.

Дорогі медичні працівники! Бажаю, щоб слова вдячності за вашу самовіддану, важливу та вкрай необхідну працю лунали не тільки з нагоди професійного свята, а щодня. Нехай щирі усмішки вдячних пацієнтів дарують вам натхнення та впевненість у правильному виборі вашої професії.

Від імені жителів громади висловлюю глибоку повагу за невтомну щоденну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших сім’ях завжди панує злагода, взаєморозуміння, добробут та щирі радісні почуття!

З повагою та вдячністю

Міський голова Володимир ПЛЕТЮК