Міський голова привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 19.06.2020 13:04

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі та медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя.

Напередодні, під час засідання виконавчого комітету, міський голова Володимир Плетюк привітав медиків з професійним святом. Володимир Євгенович висловив щиру вдячність медикам всіх ланок, адже їх робота, особливо сьогодні, в умовах COVID-19, є дуже важливою та небезпечною. Побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя, нехай нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника медичні сестри Шумського центру ПМСД міської ради Іщук Валентина, Мендрук Наталя, Рудюк Алла, Слободянюк Роза були нагороджені грамотами, а всі працівники премією.