Соціальні проекти ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» на території Шумської громади

Дата: 18.06.2020 15:41

Міський голова Плетюк Володимир провів робочу зустріч з представником ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» старшим менеджером із зв’язків з громадськістю Вальчуком Миколою про надання різних соціальних допомог пайовикам Шумської громади.

Потрібно зауважити, що дане підприємство обробляє сільськогосподарські землі на площі біля 5 тис. га у 3200 пайовиків нашої громади. У кожному із сіл громади є проблемні питання, які потребують нагального вирішення, які завжди піднімають самі жителі та старости. Заручившись фінансовою підтримкою ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» і міського бюджету, ми можемо максимально задовольнити ці потреби.

Щиро дякуємо даному підприємству і, зокрема, Мартюку Василю та Вальчуку Миколі за розуміння щодо спільного вирішення питань.

До слова: сьогодні, на прохання міського голови, ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» закупило концентратор кисневий вартістю понад 38 тисяч гривень та передає його Шумській ЦРЛ.