Відновлення водопостачання в селах громади

Дата: 18.06.2020 12:41

Чи знаєте скільки за часи незалежності до 2016 року, часу утворення громади, було з різних бюджетів виділено фінансів для нормального водопостачання у селах громади? Один з прикладів – це село Потуторів, на окремих вулицях якого до 2 і більше років не було води.

Шумською міською радою за останні роки, у співпраці з землевласниками, у цьому ж селі було замінено біля кілометра водопроводу. Проблеми, звичайно, є. Одна з таких – погана якість на окремих вулицях села. Сьогодні міський голова Володимир Плетюк на місці з’ясовував ситуацію з  проблемами водопостачання у селі Потуторів. Працівники КП «Шумськкомунсервіс» уже розпочали роботу з ліквідації двох проривів, зокрема на вулиці Горобівка буде замінено 27 метрів труби, а також вирішено питання встановлення автоматики на башту і визначення потреби часткової заміни водопроводу на інших вулицях села.