Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 17.06.2020 10:33

У п'ятницю, 19 червня, о 9:00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Шумської міської ради.

ПРИМІРНИЙ  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Шумської міської ради заяв щодо зарахування дітей до перших класів у 2020 році.

2.Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

3. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від  від 08 листопада   2019  року      №521 «Про реєстрацію вуличного комітету «Лоза» в с. Боложівка.»

4. Про внесення  змін в рішення виконкому  від 18 квітня  2016  року      №3 «Про затвердження складу комісії при виконавчому комітеті Шумської міської ради».

5. Про затвердження платних послуг для КП «Шумськкомунсервіс» у парку «Соснина».

6. Розгляд заяв.