Актовий зал та реалізовані проекти у Шумському НВК

Дата: 16.06.2020 16:07
Кількість переглядів: 2017

Проекти-переможці Бюджету участі-2020 у Шумській громаді поступово набувають сучасного вигляду

У грудні 2019 року Шумський НВК здобув ІІІ місце у конкурсі Бюджет участі за проект «Поточний ремонт актової зали із заміною меблів та електроосвітлювального обладнання на енергоефективне». Проектом передбачалося провести ремонт зали із заміною освітлювальних приладів та придбання 160 нових стільців для глядачів.

Сьогодні для представника міської ради міні-екскурсію навчальним закладом організував директор гімназії Добровольський Олександр. На час огляду у актовому залі працівники НВК розставляли стільці на пофарбованій підлозі. Олександр Миколайович розказав, що в рамках проекту приватне підприємство провело ремонт освітлювального обладнання, встановлено нові точки та прожектори для сцени. Усі інші ремонтні роботи здійснювали працівники навчального закладу, щоб надати приміщенню привабливішого вигляду. На запитання про долю старих крісел, директор відповів, що планується передати частину у Бриківський НВК.

Спочатку планувалося лише подивитися актовий зал, але ентузіазму директора вистачило на усю школу. Саме цьому закладі є чим похвалитися:

- облаштовано кабінет фізики завдяки проекту DOBRE;

- облаштовано кабінети в рамках НУШ;

- зроблено ремонт у вбиральнях, встановлено нові вікна, двері, ремонт у спортзалі;

- сучасний вуличний спортивний майданчик із тренажерами (спільний проект із програмою DOBRE);

- капітальний ремонт покрівлі будівлі (кошти державного бюджету).

Фото без описуФото без опису

Приємно, що життя навчального закладу, навіть в умовах карантину, продовжується: ремонтні роботи, благоустрій території, звіти, підготовка приміщень до ЗНО. Також у планах оновлення сучасного обладнання для харчоблоків та утеплення фасаду за рахунок коштів з державного та місцевих бюджетів.