Благодійна допомога від "Карітас Україна"

Дата: 10.06.2020 11:08

Шумська громада в рамках Програми «U-LEAD з Європою»  у співробітництві з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України» за Проєктом «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19»,  отримали по дві «Скриньки здоров’я громади».

У кожному комплекті: Маски – 440 шт, Халати – 30 шт, Рукавиці – 800 пар, Дезінфектор для рук – 3 бут. (по 1 л), Дезінфектор для поверхонь – 1 бут. (5 л), Термометри – 1 шт, Респіратори – 16 шт, Захисні окуляри – 8 шт.

Відповідно до рішення сесії міської ради заплановано передати дані медичні засоби Центру Первинної медико-санітарної допомоги Шумської громади, а також соціальним працівникам, які постійно працюють з населенням громади. Частина засобів буде використана на потреби дошкільних навчальних закладів, які плануються до відкриття наприкінці червня.

Шумська об’єднана територіальна громада висловлює вдячність партнерам за вкрай необхідну допомогу.