Нарада з представниками структурних підрозділів

Дата: 10.06.2020 10:42

Міський голова провів щоденну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради. Якщо вчора йшлося про ефективну роботу наших комунальних служб міста – благоустрій, водопостачання, то сьогодні на порядку денному робота по відновленню функціонування дитячих садків, допомога медикам, робота в селах громади, виконання планів розвитку.

Зокрема, на сьогодні проводяться роботи по облаштуванню парку «Соснина», виготовляються нові альтанки, місця для швартування катамаранів і лодок. Начальником відділу архітектури і містобудування проведено обстеження запланованих для ремонту вулиць в місті і селах. Подано заяви по окремих селах на виготовлення проектів по електроосвітленню. Упродовж останнього тижня планово проводяться роботи у Шумському ЦНАПі  щодо розширення послуг, які надаються у громаді, зокрема послуги  «ЄМалятко» та «ІО-14».