Із Святою Трійцею, Шумська громада!
Шановна громадо!
Щиро вітаємо з великим християнським святом – Днем Святої Трійці!
Свята Трійця – одне із дванадцяти головних православних церковних свят, прославляє Пресвяту Трійцю – Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. У народі день Трійці також ще називають Зеленими святами або П’ятидесятницею.
Усі православні храми цього дня прикрашені зіллям, гілками берези, бузку, клену – які символізують оновлення душі. У наші домівки разом із зеленими композиціями входить мир та Божа благодать, людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням.
Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
З повагою
Шумський міський голова Володимир Плетюк