Вітаємо з Днем журналіста!

Дата: 06.06.2020 11:15

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, хто володіє майстерно пером, кому зобов'язані найсвіжішими новинами. Ми вітаємо всіх журналістів!
  Це свято людей, які володіючи силою слова та своєю працею роблять вагомий внесок формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові нашої громади та держави.
  Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю ТОВ "Інформаційний центр "Новини Шумщини".

У день професійного свята бажаємо Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідкам!