Гаряча лінія з питань запобігання корупції

Дата: 27.05.2020 11:14

e-mail     shumsk_rada@bigmir.net

адреса:                    47100, м.Шумськ, вул. Українська,59

Телефонна «гаряча лінія» з питань запобігання корупції діє щоденно з 08:00 до 17:00 год., крім вихідних та святкових днів, за номером телефону:

(03558)  2-11-83

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Шумської міської ради та структурних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання корупції: (03558) 2-11-83

або електронною поштою на адресу:

shumsk_rada@bigmir.net

Інформація на телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання корупції»  може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Шумської міської ради, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством!!!