Відновлення приміського автобусного сполучення

Дата: 26.05.2020 10:12

З 25 травня 2020 року у Шумському районі відновлюється приміське автобусне сполучення. Рейси здійснюватимуться повноцінно згідно зі своїм звичним графіком, затвердженим перевізниками до запровадження карантину. З 1 червня планується відновлення міжміських сполучень.

Перевезення пасажирів на приміських автобусах відбуватиметься з дотриманням певних обмежень:

-  кількість пасажирів не повинна перевищувати кількості сидячих місць в автобусі;

- використання індивідуальних засобів захисту для водіїв та пасажирів.

Відновлення регулярних автобусних рейсів перевізників стало можливим після уведення в дію рішення Кабінету Міністрів про адаптивну форму карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.