Ремонт дороги у Шумбарі

Дата: 22.05.2020 19:03

Бюджет міської громади, на жаль, не дозволяє капітально ремонтувати всі дороги в громаді, але спільно з такими господарями, як Григорій Івашенюк ми можемо зробити багато. Так за останні роки з міського бюджету виділено понад 200 тис. грн на ремонт доріг в с. Шумбар і с. Новостав, за які, за рекомендацією жителів цих сіл, було проведено поточний ремонт вулиць, а у 2019 році містка. Того ж 2019 року понад 1,2 млн. грн було виділено на заміну всіх вікон у Шумбарській школі. Цього року технікою і коштом громади планувалися обочини. Цього тижня ФГ "Івашенюків" надало благодійну допомогу на розвиток села і власним транспортом спланували узбіччя та висипали дорогу на вул. Млинова та в центрі села на вул. Горбівка. Міська рада і жителі села щиро вдячні фермеру та всім його працівникам за виконану роботу. Разом ми зробимо більше. Цього річ плануємо виконувати роботи на понад 150 тис. грн з міського бюджету, які виділимо на пріоритетні пропозиції жителів.