Перекриття даху адмінбудинку у с. Круголець

Дата: 21.05.2020 19:34

Круголець – село невелике за площею та кількістю населення, але відрізняється значною активністю його жителів та бажанням до змін. Нещодавно за кошти місцевого бюджету завершився важливий проект для цього приміського села: перекриття даху адмінбудинку, у якому розміщений діючий ФАП та зал для дозвілля. Поганий стан даху був великою проблемою, оскільки вода затікала, псувалась деревина, у приміщенні було вогко. Перекриття даху значно покращило існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження, зменшить нераціональні витрати теплової енергії.

Реалізація проекту була б неможливою, якби не активна участь жителів села: значний обсяг роботи виконали саме вони. Шумська міська рада висловлює подяку усім, хто долучився до організації та проведення робіт, незважаючи на усю складність виконання.