Реалізація проекту: поводження з твердими побутовими відходами на території громади

Дата: 21.05.2020 16:16

Шумська міська рада спільно із Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) впроваджує черговий етап реалізації Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами на території Шумської ОТГ.

Протягом травня буде облаштовано контейнерні майданчики для сортування відходів (для пластику, паперу та скла): 5 – у м. Шумськ та по одному у селах Обич, Сураж, Круголець, Шумбар.

До уваги жителів, вивіз сміття з індивідуальних контейнерів для домогосподарств здійснюється через кожні 2 тижні. З питань підписання договорів та оплати послуг за централізоване вивезення сміття звертайтеся до виконувачів обов’язків старост або КП «Шумськкомунсервіс»: м. Шумськ, вул. Б. Хмельницького, 10; тел.:  2-16-60.

РЕКВІЗИТИ КП «Шумськкомунсервіс»:

Рахунок – UA503808050000000026006317814