Вишиванка - оберіг кожного українця!

Дата: 21.05.2020 11:02

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка вишиванка – є головним оберегом людини. Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. Символічні кольори – червоне і чорне, як у пісні, ними пройнята уся історія нашого народу. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Цьогоріч у Шумській ОТГ до Дня вишиванки був приурочений флешмоб #Одягни_громаду_у_вишиванку. Усі жителі громади могли поділитися своїм фото,  з улюбленого місця в громаді,  у вишиванці в соціальній мережі Фейсбук та відзначити хештегом #Одягни_громаду_у_вишиванку. Усі фото були зібрані. Створено три відеоролики. Перший ролик – з найменшими жителями громади, був завантажений учора, два інших очікуйте сьогодні!

А ви не забули одягнути вишиванку?