Шумські одинадцятирічки отримають нове сучасне обладнання для харчоблоків

Дата: 21.05.2020 10:21

Однією з актуальних проблем, яка стоїть перед закладами загальної середньої освіти та їх засновниками є створення безпечного освітнього середовища, спрямованого на збереження та зміцнення здоров’я дітей, тобто організації безпечного, якісного, збалансованого харчування відповідно до віку і стану здоров’я учнів. У лютому – березні 2020 року за клопотанням відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради спільно з керівниками Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1 та Шумського НВК подано матеріали на придбання нового технологічного обладнання для харчоблоків до Тернопільської ОДА, оскільки участь у проекті мали можливість взяти заклади освіти, у  яких навчається не менше, ніж  200 учнів. Дану ініціативу підтримав міський голова Володимир Плетюк та погодив виділення відповідних коштів, адже придбання кухонного інвентаря відбуватиметься на умовах співфінансування за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 18.05.2020 року № 643 затверджено перелік  закладів загальної середньої освіти для придбання обладнання для шкільних їдалень. Отож, сподіваємося, що у 2020 році Шумські одинадцятирічки отримають нові електричні плити, холодильники, марміти, харчові котли, кухонні комбайни тощо.