Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 13.05.2020 12:18

У п’ятницю, 15 травня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Шумської міської ради.

Примірний порядок денний:

1. Про запровадження послуг з управління багатоквартирним житловим фондом у м.Шумськ. (Інформує Бойко Я.Я.)

2.Про встановлення дорожнього знака в м.Шумськ. (Інформує Бойко Я.Я.)

3. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в с.Новостав (Інформує Бойко Я.Я.)

4. Про затвердження договору пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури міської ради . (Інформує Бойко Я.Я.)

5. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 20.01.2020 року №555 «Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання для КП «Шумськкомунсервіс». (Інформує Бойко Я.Я.)

6. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 08.11.2016 року №71 «Про затвердження інструкції з діловодства у міській раді та її виконавчих органах». (Інформує Собчук Г.Г.)

7. Розгляд заяв і скарг. (Інформує Плетюк В.Є.)