Бюджет участі вже реалізовується в с. Обич

Дата: 12.05.2020 15:50

У грудні 2019 року с. Обич здобуло ІV місце у конкурсі Бюджет участі за проект «Облаштування стадіону в с. Обич». Проектом передбачалося встановлення огорожі навколо усього поля, 2 піднавісів-роздягалень для учасників змагань, лавок для глядачів, смітників, заміна сітки футбольних воріт.

Активні жителі були не лише у голосуванні, а й у його реалізації. На даний час уже територію стадіону зарівняли, розміри футбольного поля розширили. Реалізацію ще не завершили, але результати уже вражають, зроблено частину металевої огорожі, здійснюються роботи щодо встановлення літніх роздягалень. Ініціативні були усі, незалежно від віку, щиро вдячні усім, хто долучився до доброї справи.

Бюджет участі передбачає можливість громадян долучатися до розподілу коштів міського бюджету. Тому такий конкурс показує, що жителі громади здатні вирішувати як ці кошти мають використовуватися. Маргарет Тетчер «Немає жодних «суспільних грошей», є тільки гроші платників податків».