Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2020 11:07

Сьогодні є привід ще раз висловити вдячність представницям однієї із найбільш гуманних професій світу – медичним сестрам

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри – спеціалістів, без котрих не зможе впоратись жоден із лікарів, адже саме вони протягом усього лікування найбільше працюють з пацієнтом. Наразі найбільша кількість працівників медичної сфери – медичні сестри, адже у лікарській практиці більша частина медичних послуг надається виключно сестринським персоналом.

У медичних закладах Шумського району самовіддано працюють, стоячи щодня на варті здоров’я та життя людей – 200 медичних сестер. Зокрема, у районі функціонують медичні заклади: КНП Шумської районної ради «Шумська ЦРЛ», КНП Шумської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (ПМСД), Центр ПМСД Шумської районної ради.

Медсестринська праця – професія особлива, до вашого професійного обов’язку входить прояв щирого милосердя до кожного пацієнта. І невипадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноважний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримку, захист здоров’я і життя людини. Щиро зичимо Вам тепла, душевної рівноваги, звісно, мирного неба в теперішній нелегкий час для України, спокою у родинах, достатку і завжди мати гаряче серце.