Шумська громада привітала жінок із Днем матері
Дата: 12.05.2020 08:39
Кількість переглядів: 1419
Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Офіційне державне свято встановлене в 1999 році. Цей день особливий, бо він сповнений щирим почуттям любові, вдячності та поваги до жінки.
Шумська громада долучилася до привітань матерів та дякує за достойне виховання своїх дітей. Напередодні свята міський голова Володимир Плетюк, виконувачі обов’язків старост, працівники міської ради завітали із подарунками та вітаннями до жінок-матерів, щоб подякувати їм за безкорисну любов, мудрість і терплячість. Бажаємо усім родинам міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя, щоб у всіх батьків було більше причин пишатися своїми дітьми.