Онлайн-консультація для спеціалістів, які працюють з вразливими категоріями населення

Дата: 05.05.2020 15:38

В рамках проекту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області», за підтримки  Міжнародної благодійної організації “Партнерство “Кожній дитині”, завідувач відділення у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради та фахівець із соціальної роботи (ФСР) беруть участь у консультаціях/навчаннях для об’єднаних територіальних громад Тернопільської області, які проходять щовівторка.

Метою таких зустрічей є підтримка та підвищення професійної компетентності представників ОТГ, які працюють з вразливими сім’ями та дітьми, відповідно до одного із ключових завдань Проекту - сприяння розвитку соціальних послуг з підтримки сімей та дітей в ОТГ, що мають відповідати потребам вразливих сімей та запобігати соціальному сирітству.

Теми, які обговорювали на онлайн-зустрічах:

"Інструментарій для вивчення потреб населення у соціальних послугах".

"Як захистити себе та забезпечити захист дитини та її сім'ї"

"ФСР: Як вести випадки різної складності"

"Як змотивувати родину до співпраці" частина І