Тернопільська область, Кременецький район

Відеорепортаж про творчу майстерню для програми «Пліч-о-пліч»

Дата: 05.05.2020 11:49

Фото без опису

У грудні 2019 року Шумська об’єднана територіальна громада отримала диплом ІІІ ступеня за реалізацію молодіжної ініціативи: створення творчої майстерні «ART-Box» у м. Шумськ у щорічному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» від Міністерства розвитку громад та територій України разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

На початку травня 2020 року творча майстерня була відібрана, як проект-переможець, про яку відзняли відеорепортаж для програми «Пліч-о-пліч». Міський голова, провівши зустріч з тележурналістами, наголосив про важливість розвитку культурних проектів. Оскільки, Шумська ОТГ представлена творчими об’єднаннями та колективами, які створюють позитивний «бренд» громади, тими, хто дає можливість виокремити громаду як на всеукраїнському так і на міжнародному рівнях: Шумський центр позашкільної роботи, Шумська школа мистецтв, місцеві художники, письменники тощо.

«Пліч-о-Пліч» — це телевізійний проект, який показує найкращі практики місцевого самоврядування, що стали переможцями конкурсу Міністерства розвитку громад та територій України та Ради Європи. Мета циклу програм — продемонструвати успішні історії в громадах України. Ведуча Наталка Пономарів, режисер Олександр Назаров та продюсер В’ячеслав Пономарьов.