Онлайн семінар «Управління власними фінансовим ресурсами ОМС"

Дата: 05.05.2020 10:39

У четвер, 30 квітня, відбувся онлайн семінар «Управління власними  фінансовим ресурсами ОМС: новації законодавства, пошук резервів, застосування регуляторних процедур за підтримки  Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», у якому взяли участь працівники фінансового управління Шумської міської ради. Модераторами семінару були Сергій Триюда і Наталія Онищук.

Обговорювали питання:

1. Огляд основних фінансових показників доходів бюджету ОТГ в І кварталі 2020 р:

• Основні статті доходів загального фонду
  •  Динаміка показників у І кварталі та березні  2020 р відносно аналогічних показників 2019 р

2.Останні зміни законодавства, що мають вплив на бюджет ОТГ

•  Розгляд змін згідно Законів 533-ІХ та 540-ІХ
  •  Вплив карантинних заходів на бюджети ОТГ

3. Встановлення місцевих податків і зборів.

•  Необхідність налагодження діалогу при встановленні оптимальних ставок місцевих податків
  • Повноваження рад щодо встановлення місцевих податків і зборів

4. Особливості регуляторних процедур при прийнятті рішень про місцеві податки та збори.

•   Планування регуляторної діяльності та основні вимоги щодо її здійснення
  •  Особливість розгляду рішення про встановлення місцевих податків і зборів з дотриманням усіх вимог законодавства з регуляторної політики.

Учасники семінару взяли участь у вирішенні практичних завдань та мали можливість отримати відповіді на свої конкретно поставлені питання, поспілкуватися із колегами із інших громад. Дякуємо програмі «U-LEAD з Європою» за корисне спілкування!