Засоби захисту для медичних працівників громади від «Шумськ Агро»

Дата: 24.04.2020 09:03

КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» висловлює подяку усім свідомим та активним громадянам, які долучаються до боротьби із вірусом COVID-19 різними способами. Центр неодноразово отримував благодійну допомогу від приватних підприємств та агроформувань для запобігання поширенню захворювання.

Чергову допомогу Центр отримав від фермерського господарства ТОВ «Шумськ Агро», зокрема засоби захисту: одноразові халати, захисні окуляри та маски, антисептики, рукавички, шапочки, бахіли. Шумська міська рада висловлює щиру подяку за підтримку наших медичних працівників свідомим підприємцям та усім, хто вкладає свою частку у боротьбу з пандемією!