Онлайн-презентація результатів опитування громадської думки у Шумській ОТГ

Дата: 23.04.2020 09:42

Учора, 22 квітня, відбулася онлайн-презентація результатів опитування громадської думки Шумської ОТГ представниками програми DOBRE. Упродовж травня-червня та серпня-вересня 2019 року було опитано 383 особи з різних куточків Шумської ОТГ, вікова категорія яких була 15+. Метод опитування: персональні інтерв’ю вдома у респондента з використанням планшету (CAPI). У онлайн-презентації взяли участь працівники структурних підрозділів міської ради. Модерувала  презентацію Оксана Музичук, спеціалістка з моніторингу, оцінки та навчання Програми DOBRE, а також Олег Процик, програмний спеціаліст Програми DOBRE.

Детальніше з результатами опитування можна буде ознайомитися у наступних новинах.