Ситуація з коронавірусом у Шумському районі 22 квітня!

Дата: 22.04.2020 15:12

На Шумщині зростає кількість хворих на коронавірус – станом на 22 квітня 2020 року, на 13 годину, за добу офіційно підтверджено ще 11 випадків інфікування – повідомляють у Кременецькому міськміжрайонному відділі державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України».

Загалом, 61 житель Шумщини захворів на COVID-19. Ще 8 біоматеріалів направлено у м.Тернопіль на лабораторне дослідження.

В Україні кількість офіційно підтверджених випадків зараження коронавірусом Covid-19 – 6592 (+467 за останню добу), летальних випадків – 174 (+13 за останню добу), вилікувалися – 424 (+57 за останню добу). У Тернопільській області хворих на цю недугу – 471 (+36 за останню добу), 7 летальних випадків, 34 жителів Тернопільщини вилікувалося.

Текст Мар'яни Паращинець, із сайту «ШУМСЬК INFO»: За добу підтвердили COVID-19 ще в одинадцяти шумчан