Благодійна допомога для підтримки вразливих категорій населення громади

Дата: 13.04.2020 16:44

Україна уже місяць живе в умовах карантину, який не послаблюється. У цей непростий час є багато людей, яким потрібна допомога. Наприкінці березня Шумська міська рада розпочала збір допомоги для підтримки вразливих категорій населення громади у період карантину. За кошти міського бюджету та за підтримки мережі "Продсервіс", ФОП Сергій Петрук продуктові набори адресно отримали 130 осіб в усіх населених пунктах громади, які на час пандемії найбільше потребували допомоги. Продукти для жителів доставляли міський голова Володимир Плетюк, старости сіл громади та соціальні робітники «Центру надання соціальних послуг». Продукти не є чимось надзвичайним, проте безперечно є люди, яким ця допомога критично важлива.

Найприємніше в цьому процесі – це щира вдячна реакція людей. Мабуть, це той випадок, коли не важливий вміст пакунка, людям необхідно відчувати, що їх не залишили наодинці із їх власними проблемами. Приємно, що жителі громади, які отримували допомогу, телефонували до міської ради, щоб просто подякувати, одним із таких був дзвінок від жителя с. Боложівка. Шумська громада висловлює вдячність благодійникам, які надали безкоштовно частину продуктів.