Благодійна допомога для «Центру первинної медико-санітарної допомоги» громади
Робочий тиждень закінчується позитивними новинами: «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав благодійну допомогу від небайдужих жителів та приватних підприємств для запобігання поширенню COVID-19.
Отримано захисні одноразові костюми та дезінфектанти від Костюка Ігоря; багаторазові захисні костюми від приватного підприємця Чумака Миколи; бензин від Янюка Ростислава та Івашенюка Григорія; грошову допомогу від ТОВ «Смарт Телеком Сервіс» (директор Ткачук Іван, с. Сураж), Мельника Ярослава (с. Ходаки) та Ткачука Дмитра (м. Шумськ).
Приємно, що жителям не байдуже здоров’я та життя мешканців нашої громади. Загроза поширення COVID-19 вимагає не тільки ефективних дій влади, але й об’єднання зусиль громадськості, медиків, бізнесу, волонтерів, усіх небайдужих громадян. Висловлюємо подяку усім благодійникам, які підтримують нашу громаду та наших медичних працівників.
До уваги небайдужих жителів, які мають можливість та бажання надати допомогу медичній сфері громади – у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» відкрито рахунок для благодійної допомоги. РЕКВІЗИТИ: Код ЄДРПОУ – 41835233. Рахунок – UA743387830000026003055117339.
Додаткова інформація до уваги жителів громади: Контактні дані сімейних лікарів "Центру первинної медико-санітарної допомоги" міської ради
На фото: працівники КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» у «бойовій готовності»