Покращення освітньої послуги та майбутні ігрові майданчики спільно з DOBRE

Дата: 09.04.2020 15:38

Діяльність Шумської міської ради під час карантину не припинилася, але отримала можливості для її здійснення у різних форматах. Більший акцент надається роботі за допомогою електронних систем. Проте, виникла потреба у активізації діяльності щодо покращення освітньої послуги на території громади, підготовчі роботи здійснювалися здебільшого у онлайн режимі, але не усі питання можливо вирішити дистанційно.

8 квітня відбулося четверте засідання робочої групи з покращення освітньої послуги на території Шумської ОТГ, під час якого зроблено аналіз майбутнього спільного проекту міської ради та Програми DOBRE щодо реконструкції та облаштування ігрових майданчиків на території закладів дошкільної освіти (дитячих садків у м. Шумськ, с. Рохманів та Боложівка). Під час обговорення були запропоновані певні зміни щодо облаштування та вибору елементів ігрового майданчика. Протягом 2020 року проект буде втілено у життя, оскільки усі майданчики дитячих садочків уже потребують оновлення та повинні відповідати сучасним вимогам.

План-схема ігрового майданчика у Шумському дитячому садку