Заходи щодо нерозповсюдження коронавірусного захворювання COVID-19
З метою зменшення ризику розповсюдження коронавірусного захворювання COVID-19 8 квітня 2020 року силами Шумського відділення ДСНСУ в Тернопільській області за підтримки міської ради було проведено поливання 12 км вулиць міста Шумська без застосування хімічних реагентів.
9 квітня 2020 року працівниками КП «Шумськкомунсервіс» здійснено оброблення знезаражуючим хлоровмісним засобом (звичайна «хлорка» розбавлена водою у невеликій концентрації) 1,4 тис. м2 тротуарів, місць масового перебування громадян. Засіб, що застосовувася для знезараження не несе небезпеки для здоров’я місцевого населення. Роботи проводилися із дотриманням усіх необхідних заходів безпеки для виконавців. Концентрат хімічного знезаражуючого реагенту було надано районною державною адміністрацією.
Вищевказані роботи будуть проводитися регулярно, враховуючи ситуацію з вірусною хворобою на території громади.
Дотримуйтеся умов карантину, бережіть себе і своїх близьких.