Зустріч із представниками релігійних організацій
Дата: 08.04.2020 17:12
Кількість переглядів: 810
Цьогоріч на кінець квітня припадає ряд релігійних свят, пов’язаних із підготовкою до Великодня. Традиційно не лише у нашому регіоні, а й по усій країні такі заходи супроводжуються великою кількістю вірян. Нажаль, ситуація, яка цьогоріч склалась вимагає застосовувати певні обмеження.
З огляду на це, сьогодні були проведені бесіди із представниками релігійних організацій Шумської ОТГ для упередження скупчення населення біля культових споруд та рекомендовано їм проводити богослужіння із використанням звукопідсилювальної апаратури та електронних засобів комунікації.