Конкурс на 12 000 грн від Studyup & Echizh: Виграй грант на навчання

Дата: 06.04.2020 10:25

Фото без описуStudyup & Echizh   – організація, яка створює і супроводжує конкурс по залученню студентів для розіграшу гранту на навчання. Правила прозорі - потрібно зробити кращу роботу / есе на задану спонсором тему.

Мета конкурсу - це стимулювати молодь на активну участь і пошук додаткових коштів на навчання, щоб студенти могли цілеспрямовано займатися навчанням, замість того, щоб паралельно підробляти.

Щоб виграти конкурс, потрібно підійти до цього серйозно і витратити хоча б 20 годин на опрацювання теми, так як багато студентів роблять це за 5 хвилин. Зробіть глибокий аналіз теми і поділіться цікавими висновками.

Умови участі

Хто може взяти участь у проекті на отримання гранту?

1. Потрібно бути студентом 1-5 курсів.

2. Форма навчання: як очна, так і заочна.

3. Ви громадянин України.

Участь ви приймаєте автоматично, надіславши роботу на необхідну тему. Якщо Ваша робота переможе, ви надішлете нам скрін студентського, після чого отримаєте приз.

Яку роботу повинні зробити учасники?

Учаснику необхідно надати статтю з аналітичними даними обсягом не менше 2000 слів. Теми роботи:
"5 кращих рекламних кампаній і своє бачення як повинна виглядати реклама в 2020 році для IT компанії / web-студії."

Де повинні бути розміщені роботи учасників конкурсу?

Свою статтю можете розмістити на сайті навчального закладу, але з відсиланням до нашого конкурсу.
Під кожною роботою обов'язково буде вказано авторство статті в форматі {Ім'я Прізвище}, студент факультету {назва факультету} і {назва навчального закладу}

Оцінка робіт буде проходити в один етап

Надіслані роботи будуть перевірені в повному обсязі і буде обраний 1 переможець, з можливістю подальшої співпраці.

Коли буде проходити конкурс?

Початок прийому робіт 1. березня 2020 року, закінчення 15 травня 2020
Оцінка робіт з 15 по 20 травня 2020
Нагородження 25 травня

Прийом заявок відкрито