Робота щодо забезпечення населення громади захисними масками триває

Дата: 02.04.2020 13:58

Робота щодо забезпечення населення громади захисними масками триває. Жителі громади на волонтерських засадах долучилися до виготовленням багаторазових масок для індивідуального захисту на час карантину. У населених пунктах робота організована по різному, часто допомагають один одному, розподіляють роботу: вирізання, пошиття.

Матеріали для пошиття масок забезпечили Шумська міська рада, волонтери «Схід і Захід єдині», приватні підприємці та і з власної тканини активістів. Частково маски роздаються для жителів населених пунктів громади.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» також отримали частину захисних масок, які виготовили заклади освіти Шумської громади. Зокрема, їх роздано для соціальних працівників, які надають послуги в усіх населених пунктах громади, оскільки вони обслуговують найбільш вразливу до вірусу категорію населення – людей похилого віку. Робота щодо впровадження заходів для попередження поширенню COVID-19 у громаді продовжується, не будьте байдужими щодо проблем Ваших ближніх.