Вебінар щодо використання механізмів участі громадян у місцевому самоврядуванні

Дата: 31.03.2020 13:57

30 березня представники відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Шумської міської ради брали участь у вебінарі на тему: «Звітування щодо заходів із залучення громадян до управління громадою та до вирішення важливих питань розвитку громади». Онлайн презентацію для представників громад проводила спеціаліст з моніторингу, оцінки та навчання Програми DOBRE Катерина Пономарьова за допомогою платформи Teams Microsoft.

Звітування про використання механізмів участі громадян у місцевому самоврядуванні (загальні збори громадян, громадські слухання, публічні консультації, молодіжна та громадська ради, бюджет участі, місцеві ініціативи, бюджет участі, Е-петиції та інші) передбачає щоквартальне представлення даних про події та кількісне залучення громадян за звітний період.