У зв'язку із заходами карантину, запровадженням надзвичайної ситуації та пандемією коронавірусу на всій території України - Шумська міська рада провела сьогодні виїзну позачергову 59 сесію біля адміністративної будівлі районної ради.

Дата: 27.03.2020 13:21

Дотримуючись рекомендованої безпечної соціальної дистанції, депутати на порядку денному розглянули питання : 1. Про затвердження Програми запобігання поширення коронавірусу COVID-19» 2020 на території Шумської ОТГ; 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік за додаткове виділення коштів на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції; 3. Про затвердження додаткової угоди №2 між Шумською міською радою і Шумською районною радою; 4. Різне. 600 тисяч гривень, що попередньо планувалося використати на будівництво дитячих майданчиків, підуть на потреби медицини. Міський голова В.Плетюк наголосив на продовженні заходів аби стримати розповсюдження вірусу: «Ми повинні бути одним цілим і тільки разом зможемо подолати пандемію». Депутат міської ради Бобровський А.Є. проінформував, про ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день на Шумщині і наголосив, що основним пріоритетом є – самоізоляція, а також необхідно зберігати спокій, дотримуватися звичайних заходів обережності, максимально можливо утримуватися від відвідування місць скупчення людей, поїздок в громадському транспорті.