Портал для підприємців щодо особливостей роботи в умовах карантину

Дата: 26.03.2020 08:43

Офіс розвитку малого і середнього підприємництва за підтримки Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства запустив інформаційний ресурс для підтримки бізнесу під час карантину.

На офіційному порталі для підприємців (http://sme.gov.ua/covid19/) також є можливість задати запитання онлайн. Наразі сайт містить актуальну інформацію та буде системно оновлюватись, якщо запроваджуватимуться зміни для малого та середнього бізнесу. Портал дозволить підприємцям, перш за все, отримувати виключно офіційну інформацію, вже зібрану в єдиному місці.

На сайті доступна інформація про чинні обмеження для малого та середнього бізнесу з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на основні питання. Ресурс також наповнюватимуть корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.