Тернопільська область, Кременецький район

Оперативна нарада із  працівниками апарату

Дата: 25.03.2020 11:33

Сьогодні була проведена оперативна нарада із  працівниками апарату ради, котрі залишились на роботі після введення карантинних заходів. До відома присутніх доведено про службові поїздки учора, 24 березня, в села громади з метою моніторингу карантинних заходів та передачі захисних масок штатним працівникам міської ради, сільським медпрацівникам. Визначено основні проблеми забезпечення життєдіяльності сільського населення під час карантину та напрями їх вирішення.

Також у Шумській міській раді, усіх її структурних підрозділах проведено збір благодійних внесків на підтримку боротьби з короновірусом. Кошти буде витрачено на придбання терміново необхідних засобів індивідуального захисту.