Проводиться робота щодо запобігання поширенню коронавірусу в селах громади

Дата: 24.03.2020 17:50

Шумська міська рада продовжує роботу щодо виконання заходів із запобігання поширенню коронавірусу в селах громади. Сьогодні працівники ради провели виїзди в села громади, з метою з’ясування ситуації на місцях. Під час об’їзду акцентували увагу в першу чергу на:

• забезпечення соціальних і медичних працівників засобами індивідуального захисту, їхню роботу з жителями села, особливо з вразливими категоріями;

• координацію роботи старост з роз’яснень рішень комісій з надзвичайних ситуацій з профілактики поширенню вірусу, роботі соціальних, медичних служб, звернень громадян, тощо;

• роботу з особами, які прибули з-за кордону;

• роботу комунальних служб в селах;

• інші питання, які стосуються виконання заходів із запобігання поширення коронавірусу в громаді.

В ході об’їзду, на виконання заходів передбачених рішенням сесії міської ради від 17 березня 2020 року, старостам сіл передано частину закуплених індивідуальних захисних і дезінфікуючих засобів. В наступні дні, по мірі надходження, робота з забезпечення засобами захисту буде продовжена.