ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 17.03.2020 18:02

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали питання запобігання поширенню інфекційного захворювання COVID-19 на території Шумської ОТГ та дотримання карантинних заходів.

ВИРІШЕНО!:

1. Заборонити на території громади проведення масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.
  2. Обмежити доступ до приміщень міської ради, ЦНАПу міської ради та інших комунальних установ шляхом впровадження графіка відвідувань та дистанційного прийому заяв по електронній пошті (було повідомлено раніше пошти та контактні номери структурних підрозділів).
  3. Заборонити роботу закладів роздрібної торгівлі промислової групи, за виключенням торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку та банківські послуги.
  4. Закрити заклади ресторанного бізнесу, громадського харчування, бари, кафетерії, дискотеки.

Детальну інформацію можна переглянути у протоколі засідання.