Тернопільська область, Кременецький район

Новий сучасний апарат УЗД тепер має Центр первинної медичної допомоги Шумської ОТГ за підтримки проекту DOBRE

Дата: 12.03.2020 15:55

11 березня з робочим візитом у Шумську ОТГ завітали керівник програми DOBRE Беррі Рід, Марат Кюрчевський (керівник проектів з місцевого самоврядування, децентралізації та розвитку парламенту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Олег Процик (спеціаліст програми DOBRE). Міський голова Володимир Плетюк та головий лікар Шумської центральної районної лікарні Андрій Бобровський прозвітували про завершення реалізації проекту «Кабінет УЗД», який реалізується в рамках програми DOBRE.

Під час відкриття кабінету УЗД представники програми DOBRE мали змогу ознайомитися з роботою, зустрітись з колективом районної лікарні. Володимир Плетюк презентував підсумки діяльності програми DOBRE в Шумській ОТГ, після якого відбувся огляд території та розроблених ескізів майбутнього дитячого майданчику в м. Шумськ (майбутній проект кошти на якого ОТГ отримала  за результатами РМСІ).

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Більше фото за посиланням: https://shumska-gromada.gov.ua/album/5252/