Нові послуги ЦНАПу в сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Дата: 06.03.2020 11:44

«Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради впроваджує надання адміністративних послуг із державної реєстрації наступних актів цивільного стану (у зв’язку із впровадженням програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян  відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року № 2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»):

• Адміністративні послуги з державної реєстрації народження;
  • Адміністративні послуги з державної реєстрації смерті

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану є обов’язковими для громадян та актуальними для їх інтеграції в центри надання адміністративних послуг. Комплексне надання адміністративних послуг за моделями життєвих ситуацій досить часто розпочинається і залежить від послуг сфери державної реєстрації актів цивільного стану. Адже, наприклад, реєстрація народження дитини, як правило, передбачає в подальшому необхідність отримання особою інших адміністративних послуг, зокрема послуг із реєстрації місця проживання, отримання державної допомоги тощо.

Послуги надає «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради:

Адреса: Тернопільська обл., Шумський р-н, м. Шумськ, вул. І. Франка, 30

Контактний телефон: 2-23-77