Тернопільська область, Кременецький район

Оновлення у «Центрі надання соціальних послуг» Шумської міської ради

Дата: 05.03.2020 08:32

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради 2020 рік розпочала із позитивних змін: завершили ремонтні роботи у приміщеннях установи та отримали нове комп’ютерне обладнання.

На початку року працівники Центру власними силами завершили ремонтні роботи двох відділень за фінансової підтримки Шумської міської ради. Кабінети відділення у справах дітей та сім’ї та денного перебування набули естетичнішого вигляду, у приміщенні встановлено вхідні та міжкімнатні двері, облаштовано санвузол. Підопічні денного відділення отримали можливість проведення дозвілля у кабінеті, який облаштували з урахуванням потреб осіб похилого віку.

У лютому Шумська міська рада отримала комп’ютерне обладнання (3 комп’ютери, 2 ноутбуки, 2 принтери та програмне забезпечення) в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Техніку передано рішенням сесії для працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».