Засідання 58 сесії Шумської міської ради

Дата: 04.03.2020 12:47

Учора відбулося засідання 58 сесії Шумської міської ради під головуванням секретаря міської ради Людмили Павленко. На сесію запрошені були депутати, старости, представники засобів масової інформації та голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак. Також були присутні зацікавлені сторони щодо врегулювання конфліктних питань у земельних відносинах.

Розглядали питання:

1. Про затвердження звіту виконання Шумського міського бюджету за 2019 рік;

2. Про внесення змін до Шумського міського бюджету на 2020 рік;

3. Про затвердження додаткової угоди № 1 про передачу та прийняття міжбюджетних трансферів соціально-культурної сфери на 2020 рік між Шумською міською радою та Шумською районною радою;

4. Про збільшення статутного фонду КП «Шумськкомунсервіс» Шумської міської ради;

5. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради;

6. Різне.

На засіданні сесії також були розглянуті питання щодо передачі техніки на баланс комунальних підприємств міської ради. Наприкінці відбулася нарада для виконувачів обов’язків старост з роз'яснення змін щодо надання матеріальної допомоги важкохворим та щодо роботи «Соціального таксі».