Практикум щодо застосування гендерного підходу в бюджетному процесі та гендерна статистика

Дата: 04.03.2020 08:37

3 березня представники Шумської міської ради взяли участь у практикумі: «Застосування гендерного підходу в бюджетному процесі та гендерна статистика» у Тернопільському регіональному відділенні Асоціації міст України. Захід пройшов в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID та у співпраці з проєктом «Гендерне бюджетування в Україні», що фінансується Швецією.

Виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення АМУ Ігор Гірчак ознайомив присутніх з діяльністю, яку здійснює Асоціація міст України в рамках реалізації проекту «ПУЛЬС». Модератор заходу старша національна експертка Проєкту «Гендерне бюджетування в Україні» Шаповал Марина, детально розповіла про стан та проблеми гендерної рівності в Україні, міжнародний досвід впровадження та застосування гендерного підходу в бюджетному процесі.

Фото з сайту Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України