«Прийди, весно з радістю»

Дата: 27.02.2020 16:43

Смачними млинцями всіх ти пригощай.

Зиму проводжай і весну зустрічай

З масельничкою привітай всіх друзів своїх.

Попроси пробачення і прости всіх їх.

Масляна, Масниця, Сиропусний або ж Сирний тиждень, Колодка чи Колодій, – ось так по-різному українці називають останній тиждень перед Великим постом. 27 лютого працівники відділення денного перебування для отримувачів соціальних послуг провели захід «Прийди, весно з радістю» до свята, яке зазвичай знаменує закінчення зими та початок теплої весни. До заходу долучились працівники Шумської міської публічної шкільної бібліотеки, організувавши подорож до першоджерел виникнення свята через книги, приємно було поринути в історію, згадати та відкрити для себе щось нове.

Гості взяли участь в пісенному конкурсі, розгадуванні загадок, плетіння коси. «Колесо примирення» об’єднало позитивом всіх присутніх. Святкування завершилося з смачними млинцями, варениками, пирогами та духмяним чаєм.