Круглий стіл щодо розвитку туризму на Тернопіллі

Дата: 25.02.2020 09:26

Представники Шумської міської ради взяли участь в круглому столі  з обговорення питань законодавчого забезпечення діяльності ринку туристичних послуг, розвиток внутрішнього туризму в регіоні, який пройшов у м. Тернопіль 24 лютого 2020 року. Захід відбувся за участі керівництва обласної державної адміністрації, державної податкової служби.

Обговорювали питання широкого спектру: туристичний збір як один із чинників наповнення місцевого бюджету; створення, просування локальних туристичних продуктів та об’єднання в регіональний «TERNOPIL*YA: new emotions», формування позитивного іміджу Тернопілля загалом.

Приємно, що для участі у круглому столі запрошено не лише представників органів місцевого самоврядування, а й туристичної сфери: туроператори та турагенти, готельєри, власники місць поселень туристів. Захід пройшов насичено, оскільки питань для обговорення у сторін виникало багато.