Тернопільська область, Кременецький район

Передача речей із соціального контейнера

Дата: 18.02.2020 16:00

Уже вкотре речі із соціального контейнера знаходять нових власників. Сьогодні представники "Центру надання соціальних послуг" міської ради здійснили передачу гуманітарної допомоги із соціального контейнера сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщеним особам. Щиро дякуємо усім небайдужим жителям Шумської громади за допомогу, увагу та доброту!

Велике прохання до тих, хто бажає поділитися власними речами, приносити у контейнер лише у гарному стані, без дефектів: чистий дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки (крім м’яких), упаковані у пакети!  У контейнер заборонено класти речі брудні, деформовані, з дефектами, оскільки користі вони не приноситимуть, лише завдаватимуть незручності працівникам міської ради.